2B
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Licenta 2008

2 participan?i

2B :: Licenta

In jos

Licenta 2008 Empty Licenta 2008

Mesaj  Admin Lun Mai 26, 2008 3:28 pm

Studentii din anul II vor depune la secretariat in perioada 26 mai - 05 iunie 2008 cererile pentru sustinerea examenului de licenta in sesiunea 2009. In cereri se va mentiona titlul lucrarii de licenta si vor avea avizul profesorului coordonator. Secretariatul,
Admin
Admin
Admin

Number of posts : 53
Registration date : 20/02/2008

https://infoiasi2b.forumgratuit.ro

Sus In jos

Licenta 2008 Empty Re: Licenta 2008

Mesaj  mama-meduza Joi Mai 29, 2008 10:12 pm

Am semnat, deci exist affraid
mama-meduza
mama-meduza

Number of posts : 16
Age : 104
Localizare : Sunt pe google.com
Registration date : 29/05/2008

http://www.mintrubbing.org/

Sus In jos

Licenta 2008 Empty Re: Licenta 2008

Mesaj  mama-meduza Joi Mai 29, 2008 11:12 pm

Am primit plangeri la adresa persoanei mele, cum ca:
(10:52:14 PM) *****: hai nu fute forumu

Ideea e ca nu am de gand sa *** forumul, dar nici sa fiu asa 'oficios' Smile Asa ca m-am decis sa "deschid gura" in ceea ce priveste licentele. Termini, cu voia lui Dumnezeu, anul II, de informatica. Cresa, gradinita, clasele primare, gimneaziu, liceu si 2 ani de facultate. Nu mai esti la momentul in care cineva trebuie sa te traga de manuta, hai domnul meu sa mergem sa iti gasesit profesor cu care sa iti sustii lucrarea de licenta, sa te inscrii la secretariat, sa te apuci de licenta. E ca si cum, ai cheama cel mai bun prieten in noaptea nuntii, sa iti ofera o 'mana de ajutor'.

Avem cel putin 20 de ani Suspect (excluzand pe NessCafe , 2in1 sau cum doriti sa ii spuneti) si ar fi varsta la care ar trebui sa stiti ca cainii nu zboara cu 7days in coada, ca nu tot ce arunca cioara se mananca si asa mai departe.
Fiecare ar trebui sa fie in stare sa isi aleaga o lucrare de licenta si sa se ocupe de acest lucru, fara a avea 'pruna-n gura'. Cu toate astea, da , ma numar printre cei care au semnat acea cerere si sper din totul sufletul ca initativa voastra, a noastra, sa aiba o finalitate Exclamation

"Cadru mai organizat" ... e ceea ce viata nu iti ofera, si atunci trebuie ca tu sa fii acela care sa iti organizezi cadrul Very Happy (jocuri de cuvinte)

In concluzie, suntem lenesi! Daca vrei profesor:
- urmateste-l pe Copu
- fugi dupa el
- transpira
- nu dormi o noapte sa iti alegi o tema

Daca nu poti sa stai in continuare deagaba si sa astepti. Nu sunt informatii... asa e! Atunci cauta! Informeaza-te!
Ma numar si printre cei care nu au deja o tema de licenta, dar ma stofoc. Stiu pentru moment profesorul care va trebui sa ma supravizeze si pana pe data de 5 voi avea si acea tema, si voi da si cererea la secretariat. Tot ce am primit de la dumnealui au fost urmatoarele:
"Toate temele propuse au fost deja luate. Daca , in schimb, gasesti o tema care sa aiba legatura cu ceea ce predau sunt mai mult decat incantat sa te ajut!"
Simplu si la obiect! Smile

Suntem la ani lumina distanta ...
mama-meduza
mama-meduza

Number of posts : 16
Age : 104
Localizare : Sunt pe google.com
Registration date : 29/05/2008

http://www.mintrubbing.org/

Sus In jos

Licenta 2008 Empty Re: Licenta 2008

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

2B :: Licenta

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum