2B
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

TW ori XML = totuna :)

+5
iasi.com
RaduC
Jackson
Admin
Daniel C.
9 participan?i

2B :: TW

In jos

TW ori XML = totuna :) Empty TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Daniel C. Mar Feb 26, 2008 7:32 pm

Ce-i drept nu prea sunt asa de entuziasmat fata de programarea web cum e saracu de buraga, insa trebuie sa recunosc faptul ca macar preda bine. Unul din profesorii care chiar pare fascinat de ce face. Are el o exprimare mai ciudata, dar macar iti atrage atentia. Stiu astea pt ca am fost si eu la un curs ( uraaaa :D ).
Cred ca thread-ul pe care l-am creat e creat mai mult in speranta de "sharing" intre colegi. Cunostinte, idei si , de ce nu, teme ori proiecte. Ultima era o gluma daca vreti sa fie una smile
Daniel C.
Daniel C.
Admin

Number of posts : 37
Age : 36
Localizare : iasi, romania [tara mea]
Registration date : 21/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty :D

Mesaj  Admin Mier Feb 27, 2008 4:00 pm

sa-mi dau si eu cu parerea legat de profi daca tot era vb de buraga ... profu de lab pc - :X .. sa ma contrazica p mine fetele ;))
Admin
Admin
Admin

Number of posts : 53
Registration date : 20/02/2008

https://infoiasi2b.forumgratuit.ro

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Jackson Mier Feb 27, 2008 6:19 pm

Admin a scris:sa-mi dau si eu cu parerea legat de profi daca tot era vb de buraga ... profu de lab pc - :X .. sa ma contrazica p mine fetele ;))

Indragostito!!! Laughing

Jackson

Number of posts : 33
Registration date : 24/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty don't

Mesaj  RaduC Mier Feb 27, 2008 7:31 pm

Jackson a scris:
Admin a scris:sa-mi dau si eu cu parerea legat de profi daca tot era vb de buraga ... profu de lab pc - :X .. sa ma contrazica p mine fetele ;))

Indragostito!!! Laughing

...offtopic here we come

si referitor la ce spunea chipi... buraga chiar stie ce face... spre deosebire de alti profi macar el explica ceva, chiar daca are o maniera mai ciudata...
macar asa atrage atentia si chiar daca nu vrei.. tot intelegi ceva la curs
RaduC
RaduC

Number of posts : 21
Age : 36
Localizare : somewhere over the rainbow
Registration date : 20/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Daniel C. Mier Feb 27, 2008 8:48 pm

1. in ceea ce il priveste pe buraga :..."chiar daca nu vrei" smile .. sad ,but true ...parerea mea e ca omu nu prea e "implementator", cel putin nu prea seamana. Ideea ca nu aveti nevoie de limbaje de programare si alte "bla bla" -uri e un pic cam ciudata la un tip care ar fi trebuit sa promoveze o facultate de profil intr-o perioada in care examenele erau un pic mai dificile; si faptul ca spune ca nu a lucrat niciodata cu baze de date, insa le critica ... cam ciudat un pic nu? :D ... Faptul ca este discutat e un lucru foarte benefic pentru el totusi - it tells that we care smile

2. legat de tipu de la PC ( spunem un "lol" ca suntem la info si "geeks" ) : mi se pare ca tipu e prea stand up ca sa urmaresc serios vreo explicatie(bine ca macar totusi explica saracu acolo cat de cat). adica bine frate inteleg ca ai terminat info si esti la master, dar totusi mai lasa fatucile astea sa respire ca nu se pot concentra. smile

PS (cu puncte) : nu se mentioneaza care dintre fete asa ca nu ma refer la nicio persoana care a deschis un thread sau a postat adineaori in acelasi thread smile . Aici am facut o gluma :|
Daniel C.
Daniel C.
Admin

Number of posts : 37
Age : 36
Localizare : iasi, romania [tara mea]
Registration date : 21/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  iasi.com Mier Feb 27, 2008 9:11 pm

bastard Laughing

cursu de tw e singuru la care nu adorm, desi lunea, la ora aia, sunt franta de oboseala. deci il prefer pe buraga cu figura lui de What a Face , criticile, figurile, ironiile, gugustiucii, mp3-urile, poeziile si macul lui.


Question intrebari?
iasi.com
iasi.com
Admin

Number of posts : 49
Registration date : 20/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Was Joi Feb 28, 2008 3:10 am

grigoras rullz ... mai ales azi (PC) cand statea cu mana in shold albino ... ii mai lipsea o poarta si era ca o țață
Was
Was
Admin

Number of posts : 11
Localizare : La un capat de fir UTP
Registration date : 20/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty buraga

Mesaj  octav Joi Feb 28, 2008 3:51 am

Daniel C. a scris:1. in ceea ce il priveste pe buraga :..."chiar daca nu vrei" smile .. sad ,but true ...parerea mea e ca omu nu prea e "implementator", cel putin nu prea seamana. Ideea ca nu aveti nevoie de limbaje de programare si alte "bla bla" -uri e un pic cam ciudata la un tip care ar fi trebuit sa promoveze o facultate de profil intr-o perioada in care examenele erau un pic mai dificile; si faptul ca spune ca nu a lucrat niciodata cu baze de date, insa le critica ... cam ciudat un pic nu? :D ... Faptul ca este discutat e un lucru foarte benefic pentru el totusi - it tells that we care smile



la faza ca nu prea e implementator...you're so wrong man smile)
acum sa nu mai spun ca e unul din cei mai destepti profesori de la info ca presupun lumea stie deja asta...revenind la stilul lui...imi pare rau ca nu mai este vechiul sistem tw si nu am facut si rc cu el, doar ca sa fi vazut cat de frumoase ar fi aceste obiecte.
octav
octav

Number of posts : 19
Registration date : 21/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty proiecte

Mesaj  RaduC Sam Mar 01, 2008 12:40 am

ce parere aveti despre proiectele de la tw..?
vi se par "digerabile" ?
RaduC
RaduC

Number of posts : 21
Age : 36
Localizare : somewhere over the rainbow
Registration date : 20/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Jackson Sam Mar 01, 2008 12:56 am

RaduC a scris:ce parere aveti despre proiectele de la tw..?
vi se par "digerabile" ?

Nici nu le-am citit

Jackson

Number of posts : 33
Registration date : 24/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Daniel C. Sam Mar 01, 2008 1:44 am

RaduC a scris:ce parere aveti despre proiectele de la tw..?
vi se par "digerabile" ?

umila sugestie... unii dintre noi nu prea stiu despre ce vorbesti ( s-ar putea sa fiu eu smile) ) . deci data viitoare incearca sa dai si un link spre ele ;)

later edit : stiu unde sunt. sugestia era generala.
Daniel C.
Daniel C.
Admin

Number of posts : 37
Age : 36
Localizare : iasi, romania [tara mea]
Registration date : 21/02/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  colegu_nou Lun Mar 10, 2008 1:59 am

la tw or sa fie doua proiecte ...primu cu predare in sapt 7-8 si al doilea la sfarsit.
prezenta conteaza ! oficial nu si neoficial ff mult !(criteriu de departajare intre 4-5 5-6 ..etc)
si e bine sa ai macar de B ...ca sa fie de unde sa se scada ...plus ca ar trebui sa va ganditi la proiect din timp..si sal predati cu o saptamana inainte de termen..se baga bonus Wink
colegu_nou
colegu_nou

Number of posts : 6
Age : 37
Registration date : 07/03/2008

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  mama-meduza Joi Mai 29, 2008 10:41 pm

Admin a scris:sa-mi dau si eu cu parerea legat de profi daca tot era vb de buraga ... profu de lab pc - :X .. sa ma contrazica p mine fetele ;))

Da fata! Ala chiar e dragut
mama-meduza
mama-meduza

Number of posts : 16
Age : 104
Localizare : Sunt pe google.com
Registration date : 29/05/2008

http://www.mintrubbing.org/

Sus In jos

TW ori XML = totuna :) Empty Re: TW ori XML = totuna :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


2B :: TW

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum